Prezent do 50 zł

Prezent do 100 zł

Prezent do 150 zł

 

 

Ceramiczna misa handmade Ceramiczna misa handmade
Producent: Skrawki Natury
Cena: 94,00 zł
szt.
zobacz więcej

Ceramika handmade to doskonały pomysł na prezent dla osób doceniających produkty jednostkowe, unikaty. Każdy "Skrawek" jest wyjątkowy, niemożliwy do odtworzenia - wyróżniają go elementy, które nie powtarzają się w innych produktach (przykładowo nieregularna, formowana ręcznie, krawędź lub układ agatowych pasów).

Ręcznie robiona ceramika Skrawki Natury to produkt z pogranicza ceramiki użytkowej i sztuki. To Ty decydujesz, czy nasze "Skrawki" będą tylko ozdabiać Twój dom, mieszkanie, lub biuro czy też będą wykorzystywane jeszcze w innym celu. W naszej ofercie znajdziesz ceramikę artystyczną, którą możesz wykorzystać w kuchni, w łazience, w salonie (np. w formie dekoracji), a nawet w sypialni (chociażby jako podstawkę pod biżuterię).

Poznaj ceramikę artystyczną Skrawki Natury i zakochaj się tak jak my w ceramice agatowej - bardzo rzadko spotykanej technice tworzenia ceramicznych wyrobów z wcześniej barwionych pigmentami kawałków gliny. Finalny produkt nawiązuje do wielobarwnego piękna agatu czy marmuru (stąd zamienna nazwa tej techniki - ceramika marmurkowa). 

Polska ceramika artystyczna w wykonaniu naszej pracowni nawiązuje do ceramiki japońskiej określanej słowami Nerikomi czy Neriage. Każdy "Skrawek" może być użytkowy - z uwagi na pokrycie szkliwem spożywczym może być wykorzystywany do serwowania jedzenia lub napojów, ale jednocześnie stanowi nietuzinkową ozdobę domu, biura, mieszkania. 

Ceramika handmade jest "na topie". Wiele osób nauczyło się doceniać to, co jednostkowe, to, co tworzone z pasją, z miłością. Być może to paradoksalnie efekt olbrzymiej dostępności wszystkiego. Masowa produkcja sprawia, że zewsząd odbieramy przekaz mający wykreować potrzebę posiadania. W tym wszystkim ginie prawdziwa sztuka - produkty jedynie ją imitujące pojawiają się w sieciowych sklepach i osiągalne są za grosze. Te same miseczki, te same podstawki, osłonki może mieć każdy. Ręcznie tworzona ceramika Skrawki Natury stoi w opozycji do masowej produkcji i do powtarzalności. Skrawki to produkty jednostkowe - tworzone ręcznie przez człowieka a nie maszynę. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl