W tej kategorii znajdziesz ceramiczne osłonki bez dziurek. Większość z nich jest niewielkich rozmiarów, wszystkie nadają się do przechowywania roślin, z którymi współtworzą piękną dekorację wnętrz. 

Osłonki ceramiczne szczególnie pięknie wyglądają we wnętrzach urządzonych w stylu wabi sabi. Każdy produkt w tej kategorii wykonany został ręcznie i każdy z nich jest unikatem. Oglądaj i wybieraj ceramiczne osłonki, w tym także takie na nóżkach, doskonale współgrającą z pięknem roślin. Sukulenty lub mech będą pięknym uzupełnieniem doniczek ceramicznych.

Poszczególne "Skrawki" zamówisz wraz z mchem chrobotkiem (opcja dostępna pod ceną produktu), możesz również zamówić mech poduszkowy po kontakcie ze sklepiem: sklep@skrawkinatury.pl

Ceramiczne osłonki marki Skrawki Natury mają przypominać nam o pięknym i zróżnicowanym świecie natury wszędzie tam, gdzie nie mamy do niej bezpośredniego dostępu. W tej kategorii znaleźć można osłonki ceramiczne o niewielkich rozmiarach wykonane najczęściej techniką ceramiki marmurkowej (neriage, nerikomi). Ten rodzaj ceramiki nazywany jest również ceramiką agatową, ponieważ wyroby przypominają przekrój agatu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl