W tej kategorii znajdziesz ceramiczne podstawki pod świeczki i talerzyki na biżuterię. Małe, zwykle o płaskiej formie podstawki i talerzyki zostały wykonane czasochłonną techniką ceramiki agatowej. 

Podstawki z ceramiki agatowej zostały dwukrotnie wypalone w bardzo wysokiej temperaturze - wpierw 900 a następnie 1230 stopni, a zatem mogą mieć kontakt z substancjami o bardzo wysokiej temperaturze - takimi, jak stopiona parafina czy wosk. Podstawka pod świecę wykonana z ceramiki artystycznej to stylowy dodatek do wystroju wnętrza. Dobierz produkt w odpowiedniej kolorystyce - takiej, która będzie korespondowała z charakterem Twojego pomieszczenia. 

Czyszczenie podstawki zalanej parafiną czy woskiem nie należy do trudnych zadań, zalecamy jednak, aby nie sięgać po bardzo szorstkie narzędzia, które mogą uszkodzić szkliwo. Ceramiczną podstawkę można płukać w gorącej wodzie. Nie zalecamy mycia w zmywarce. 

Talerzyki na biżuterię wykonane z ceramiki agatowej same w sobie stanowią piękną ozdobę pomieszczenia. Dzięki takiemu stylowemu gadżetowi zawsze z łatwością znajdziesz obrączkę, czy ulubione kolczyki. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl