Skrawki Natury na wakacjach
Skrawki Natury na wakacjach

Nasze Skrawki podróżowały z nami po chorwackiej Wyspie Brač. Agatowa, wielokolorystyczna ceramika w otoczeniu górzystego krajobrazu i błękitu Adriatyku przypominała prawdziwy "skrawek natury" znaleziony na brzegu morza. Przesyłamy promyk dalmackiego słońca, dzieląc się naszymi pocztówkami z podróży. 

czytaj całość »
Historia Skrawków Natury - pierwszy wypał
Historia Skrawków Natury - pierwszy wypał

Andrzej zawsze chciał tworzyć. Ceramika umożliwiła mu wyrażenie siebie i przedstawienie tego, co mu w duszy gra - zachwytu światem Natury. Początki są zawsze trudne, dla każdego rękodzielnika, ale pierwszy wypał w pracowni Skrawki Natury był wyjątkowy i ukazał kierunek, w którym zmierzają obecnie Skrawki. Zapraszamy Was do przeglądania efektów pierwszej "zabawy" Andrzeja z gliną.

czytaj całość »
Ceramika artystyczna w stylu wabi-sabi
Ceramika artystyczna w stylu wabi-sabi

Piękno czasami jest tam, gdzie się go nie szuka. Nie każdy próbuje je odnaleźć w rzeczach nieperfekcyjnych, z pozoru uszkodzonych, starych, podniszczonych, ale ten kto to potrafi otwiera przed sobą nową drogę do lepszego poznawania tego świata, otwiera także swoją indywidualną drogę do wewnętrznej harmonii i szczęścia. Dowiedz się, czym jest filozofia Wabi-Sabi i jak wykorzystać ją w dekoracji swojego domu.

 

 

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl