Skrawek Serca

 

"Skrawek Serca" to cykliczna akcja charytatywna organizowana przez sklep Skrawkinatury.pl. Cel naszej akcji jest prosty - chcemy pomagać. Wartość produktów sprzedanych w wyznaczonych terminach przeznaczamy w całości na konkretny cel. 

Robiąc zakupy na sklepie Skrawkinatury.pl w dniach 1-10 lutego 2022 r. pomagasz małej Melanii. Melania walczy z rdzeniowym zanikiem mięśni (SMA 1). Nieleczona choroba wyniszcza mięśnie, wprowadza w bezruch, a na końcu odbiera choremu życiodajny oddech. Od października 2019 Melania przyjmuje Spinrazę - pierwszy na świecie lek, opracowany w celu przyczynowego leczenia rdzeniowego zaniku mięśni. Uzupełnieniem farmakoterapii jest właściwa fizjoterapia i wielospecjalistyczna opieka medyczna. Melania pozostaje pod opieką wielu specjalistów: chirurga, ortopedy, pulmonologa, lekarza rehabilitacji oraz neurologa. Potrzebny jest też sprzęt ortopedyczny: ortezy, pionizatory, gorsety, kombinezony stabilizacyjne, wózek aktywny i specjalne obuwie. 

Dobry stan zdrowia i widoczne postępy w codziennym funkcjonowaniu są warunkiem dalszego udziału w programie lekowym, DLATEGO MELA POTRZEBUJE NASZEJ POMOCY!

100% TEGO, CO NASZ SKLEP INTERNETOWY ZAROBI W DNIACH 1-10 LUTEGO PRZEZNACZAMY NA POMOC MELANII! ZACHĘCAMY DO SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ!

REGULAMIN AKCJI CHARYTATYWNEJ "SKRAWEK SERCA" 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl